Nieruchomości Chorwacja

Bliźniak, wspaniały widok, południowa riwiera wyspy Korcula

Cena: €350.000

Powierzchnia: 95m2

Miejscowość: Vinacac/ Korcula

ID obiektu: 33-K261

Kontakt PL: (+48) 505 708 900
Kontakt HR: (+385) 993 018 478
info@bugenvilla.com

Bliźniak na sprzedaż na Vinačac, małej zatoce położonej na południowej Riwierze na wyspie Korcula.

Obiekt znajduje się w drugim rzędzie od morza, skąd rozpościera się spektakularny i niezakłócony widok na otwarte morze i wyspę Lastovo.

Budowa tych nowocześnie zaprojektowanych willi rozpoczęła się w grudniu 2020 roku, a obiekt jest nadal w budowie, ale planowane zakończenie prac planowane jest na 2021 rok.

Projekt wnętrza możliwy jest zgodnie z życzeniem klienta na wcześniejszym etapie projektu. W rozwiązaniu projektowym tego budynku uwzględniono komfort nowoczesnego domu, który dzięki swojej przestronności i minimalistycznemu wzornictwu daje w najlepszy sposób wygodne, estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie.

Odległość do morza wynosi 60 metrów.

Każda z tych pięknych bliźniaczych willi składa się z dwóch sypialni, trzech łazienek, salonu, kuchni, jadalni, odkrytego basenu o powierzchni 21m2 i dwóch miejsc parkingowych. Całkowita powierzchnia mieszkalna każdego budynku wynosi 95 m2.

Pomimo dwoistego charakteru tego obiektu, podczas projektowania ściśle uwzględniono prywatność, dzięki czemu obie jednostki zapewniają pełną prywatność, zapewniając jednocześnie niepowtarzalne doznania relaksu i komfortu.