Nieruchomości Chorwacja

Działka budowlana w idyllicznej i cichej zatoce

Cena: €70.000

Powierzchnia: 476m2

Miejscowość: Žukova / Korcula

ID obiektu: K213/58

Kontakt PL: (+48) 505 708 900
Kontakt HR: (+385) 993 018 478
info@bugenvilla.com

Działka budowlana w idyllicznej i cichej zatoce otoczonej lasami sosnowymi w zachodniej części wyspy Korcula, z widokiem na wyspę Hvar

 

Działka budowlana z drogą dojazdową i schodami prowadzącymi do morza. Teren znajduje się w głębokiej i małej zatoce Žukova, zaledwie 7 km od Vela Luki. Biorąc pod uwagę, że działka znajduje się na szczycie wzgórza, oferuje naprawdę niesamowity i wspaniały widok na morze i całą zatokę z widokiem na wyspę Hvar, w otoczeniu lasów sosnowych i gajów oliwnych. Ta spokojna zatoka ma tylko kilka domków weekendowych w pobliżu lądu, które w przeszłości służyły jako bezpieczna przystań dla rybaków na wypadek złej pogody.

Do zatoki prowadzi niedawno utwardzona droga, a wkrótce spodziewana jest elektryfikacja terenu, co wpłynie na jego atrakcyjność.

 

Wszystkie istniejące obiekty w tej idyllicznej zatoce nie mają obecnie podłączonego prądu, ale energia elektryczna jest dostarczana przez energię słoneczną. W nadchodzącym okresie przewiduje się zapewnienie dodatkowej infrastruktury do podłączenia energii elektrycznej. Zaopatrzenie w wodę zapewnia transport cysterną.

 

Ta ziemia jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się pięknem spokoju i samotności wyspy, w wyjątkowym i rdzennym środowisku wyspiarskim. Powierzchnia działki wynosi 476 m2.