Nieruchomości Chorwacja

Luksusowe, nowe apartamenty w pierwszym rzędzie do morza

Cena: €543.750

Powierzchnia: 174m2

Miejscowość: Račišće / Korcula

ID obiektu: 21-K8

Kontakt PL: (+48) 505 708 900
Kontakt HR: (+385) 993 018 478
info@bugenvilla.com

Te luksusowe, przestronne apartamenty położone są w zatoce Račišće, cichej wiosce rybackiej w pobliżu miasta Korcula. Znajdują się w kompleksie składającym się z pięciu apartamentów, w doskonałej lokalizacji, tuż przy plaży, z pięknym widokiem na morze lub kanał Korcula-Peljesac i otaczający go archipelag. Wszystkie apartamenty posiadają przestronne balkony, przesuwne drzwi wyjściowe i wysokie sufity. Wyposażone są w nowoczesne kuchnie, łazienki i designerskie meble. Każde mieszkanie posiada strzeżony parking tuż obok budynku oraz miejsce do cumowania łodzi. Kompleks apartamentów został niedawno ukończony, do budowy i wyposażenia użyto najwyższej jakości materiałów. Każdy z apartamentów zapewnia niezbędną dawkę prywatności. Kompleks otoczony jest pięknie zaprojektowanymi ogrodami. Obiekt znajduje się zaledwie 10 kilometrów od miasta Korcula.

Obecnie w sprzedaży znajdują się dwa mieszkania: nr 2 i nr 4.

 

Apartament Nr 2: Powierzchnia to 174 m2. Posiada 3 sypialnie, 3 łazienki, kuchnię i duży salon oraz duże tarasy. Mieszkanie jest klimatyzowane. Zapewniona jest pełna usługa zarządzania na miejscu. Jest to obiekt o dużej dochodowości. Cena to 435 000 euro (plus VAT).

 

Apartament nr 4: Powierzchnia 185 m2. Posiada 3 sypialnie, 3 łazienki, duży salon, w pełni wyposażoną nowoczesną kuchnię oraz przestronny taras z widokiem na zatokę. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i urządzone, posiada prywatny parking, plażę i przystań. Zapewniona jest pełna usługa zarządzania na miejscu. Jest to obiekt o dużej dochodowości. Cena to 462 000 euro (plus VAT).