Nieruchomości Chorwacja

Tradycyjny kamienny dom z ogrodem blisko centrum, do remontu

Cena: €70.000

Powierzchnia: 395m2

Miejscowość: Blato / Korcula

ID obiektu: k326/65

Kontakt PL: (+48) 505 708 900
Kontakt HR: (+385) 993 018 478
info@bugenvilla.com

Położenie tej nieruchomości jest tak usytuowane, że jest słonecznie przez cały rok, a samo ukształtowanie terenu charakteryzującego się lekkim nachyleniem sprawia, że obiekt ten jest wyjątkowo dostępny dla osób starszych i niepełnosprawnych. Otaczające budynki w bezpośrednim sąsiedztwie są odnawiane w sposób, który zachowuje tradycyjną śródziemnomorską atmosferę, autentyczne i rozpoznawalne kamienne fasady, kominy wyspowe, wspólne dziedzińce i czarującą atmosferę malowniczych uliczek Dalmacji. Całkowita powierzchnia brutto budynku wynosi 394,75 m2 i obejmuje łącznie trzy kondygnacje.

 

W budynku dominuje kamienna elewacja, a od frontu mniejszy budynek, który kiedyś był karczmą, a dziś może być idealnym rozwiązaniem i adaptacją na garaż. Przed domem znajduje się ogród lub podwórko o powierzchni około 80 m2. Sama nieruchomość wymaga gruntownego remontu, a ze względu na dostępność i wygodę, budynek ten może zostać zrekonstruowany jako dom rodzinny, który zapewni przyszłym właścicielom cichy zakątek do korzystania z udogodnień wyspy przez cały rok lub zostać odnowiony jako autentyczny hotel butikowy, balans pomiędzy tradycyjną i nowoczesną atmosferą wyspy i tworzy specyficzną atmosferę ciepłej i przyjemnej atmosfery wyspy.

 

Blato to śródziemnomorskie miasteczko w zachodniej części wyspy Korcula, położone w samym sercu wyspy. To wyspiarskie miasteczko posiada wszelkie niezbędne udogodnienia, a miłośników dziedzictwa kulturowego i historycznego Blato z pewnością zachwyci zabytkami i malowniczymi uliczkami, które zachowały urok minionych czasów.