Nieruchomości Chorwacja

Typowy tradycyjny dalmatyński dom w centrum Vela Luki, wymagający remontu

Cena: €80.000

Powierzchnia: ---m2

Miejscowość: Vela Luka / Korcula

ID obiektu: k295/66

Kontakt PL: (+48) 505 708 900
Kontakt HR: (+385) 993 018 478
info@bugenvilla.com

Na sprzedaż tradycyjny dalmatyński dom w Vela Luce, położony zaledwie 300m od centrum. Choć wymaga remontu, ten tradycyjny budynek posiada odpowiednie dokumenty własności (1/1), zabezpieczone i czynne przyłącza prądu, wody oraz własny szambo, dzięki czemu wszystkie niezbędne pozwolenia są zapewnione i nie trzeba uzyskiwać dodatkowych.

 

Dom jest dwukondygnacyjny, nie ma miejsca parkingowego, a podwórko przeznaczone jest do wspólnego użytku. Szczególną zaletą tego kamiennego budynku jest to, że patrząc na wiek domu jest on w wyjątkowo dobrym stanie, bez przenikania wilgoci i związanych z tym problemów, z jakimi tego typu budynki mogą się zmagać.

 

Potencjał tej nieruchomości dodatkowo ukryty jest w tym, że jej renowację można przeprowadzić z zachowaniem i wykorzystaniem istniejących elementów rodzimej metody budowy. Nawiasem mówiąc, miasteczko Vela Luka to spokojne i malownicze miasteczko wyspiarskie w zachodniej części wyspy Korcula, na dnie przestronnej zatoki, otoczone zatokami i pięknymi plażami, ulubiony port i liczne kotwicowiska dla wielu żeglarzy .