Nieruchomości Chorwacja

Uroczy dom z pięknym widokiem, pierwsza linia do morza

Cena: €230.000, €3.066/ m2

Powierzchnia: dom 75m2, działka 587m2

Miejscowość: Žrnovska Banja / Korcula

ID obiektu: 2-K248

Kontakt PL: (+48) 505 708 900
Kontakt HR: (+385) 993 018 478
info@bugenvilla.com

Dom do sprzedaży w pierwszym rzędzie do morza. Ten uroczy dom charakteryzuje się starszym typem konstrukcji i wystroju, dlatego konieczny jest projekt adaptacji i remontu. Znajduje się w pięknej zatoce Žrnovska Banja, która znajduje się po północnej stronie wyspy Korcula, a sam budynek jest zorientowany na zachód.

Całkowita powierzchnia działki to 587m2, powierzchnia mieszkalna 40m2, piwnica 20m2 oraz garaż 15m2.

Dom składa się z jednego piętra z kuchnią, dwóch sypialni i toalety (bez łazienki). Obiekt położony jest w pięknym, zielonym otoczeniu, w otoczeniu ogrodów, w których sadzi się kilka drzew owocowych, a za domem sadzone są drzewa oliwne. Ponadto obiekt ten zapewnia wyjątkowy widok na całą Žrnovską Banję.

W ramach wspomnianej nieruchomości znajduje się garaż oraz jedno pomieszczenie pomocnicze, które obecnie służy jako pralnia.

Sama zatoka Žrnovska Banja to mała miejscowość turystyczna położona w zatoce o tej samej nazwie w północnej części wyspy Korcula, zaledwie 4 km od miasta Korcula i 2 km od Zrnovo. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają spokojnego wypoczynku i ustronnego miejsca, a jednocześnie chcą być blisko atrakcji turystycznych i szerokiego wachlarza. Ta piękna i cicha zatoka jest bardzo bezpieczna dla łodzi. Istnieje również możliwość cumowania łodzi przed domem.

Przed nieruchomością znajduje się droga, której w przyszłości planowany jest remont i rozbudowa oraz budowa promenady ze ścieżką rowerową, aw sąsiedniej zatoce planowana jest również budowa nowej mariny.


Oferujemy pomoc wykwalifikowanych i sprawdzonych ekip przy remoncie domu.