NASZE PROJEKTY

SeaSun Willa z Basenem Chorwacja

Nasze inwestycje deweloperskie

754.000€ - 854.000€

3100€ /m2     Przedsprzedaż /Pre Sale

SeaSun Willa z Basenem

 

Półwysep Peljesac, Kuciste
40-60m od morza, Sea View

Ceny i opcje płatności

 

Przedsprzedaż od 754.000€
Villa nr 1 - Dostępna
Villa nr 2 - Dostępna

Poproś o opcje płatności

 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIZUALIZACJE

SeaSun Willa z Basenem

 

Projekt Villa SeaSun to dwie niezależne ekskluzywne Wille, które są obecnie w fazie projektu i pozwolenia na budowę. Lokacja to półwysep Peljesac, miejscowość Kuciste. Z domów tych będzie rozciągał się widok na morze i wyspę Korcula z jej zabytkową częścia, która porównywana jest i określana mianem mełego Dubrovnika. Ville są ulokowane na działkach wielkości 380-400m2.

 

Każda z Villi ma mieć powierzchnię 244m2, na 3 kondygnaciach. Dolna z pralnią, pomieszczeniem gospodarczym, siłownią, sauną łazienką, z dużymi wyjsciami na taras z basenem, Kondygnacja "0" z kuchnią i pokojem dziennym dwiema łazienkami, sypialnią, tarasami, a górna kondygnacja z 2 sypialniami, dwiema łazienkami i garderobą, tarasami.  Każda Villa ma zaprojektowany własny ogród i własny prywatny basen.  Rozmieszczenie domów południowe.

 

Obok znajdują się knajpki z urozmaiconym chorwackim jedzeniem, polska szkoła windsurfingu, niedaleko znajduje się miasto Orebic z całą niezbędną infrastrukturą tj. sklepy, markety, przychodnia, banki itp.

 

Skontaktuj się z nami aby otrzymać ofertę