NASZE PROJEKTY

Villa SeaSun Chorwacja Peljesac

Nasze inwestycje deweloperskie

415.000€

5000€ /m2     Sprzedane/Sold

Villa SeaSun Apartmenty

 

Półwysep Peljesac, Kuciste
Pierwsza linia, Sea View

Ceny i opcje płatności

 

Przedsprzedaż od 250.000€
Wszystkie apartamenty sprzedane!

 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIZUALIZACJE

Villa SeaSun Apartamenty

 

Apartamenty Villa SeaSun znajdują się nad samym morzem na półwyspie Peljesac w miejscowości Kuciste. Z każdego apartamentu rozciąga się panoramiczny widok na morze i wyspę Korcula z jej zabytkową częścia, która porównywana jest i określana mianem mełego Dubrovnika.

 

Apartamenty reprezentują wysoki standard, są nowocześnie urządzony, posiadają TV,  Internet, klimatyzację w każdym pomieszczeniu, duże własne tarasy.

 

Apartamenty znajdują się w nowej, trzy piętrowej willi, położonej nad samym Adriatykiem absolutnie w pierwszej linii od morza. Każdy ma 53m2 powierzchni i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz dodatkowo z 30m2 tarasu. Częściami wspólnymi są cca. 100m2 taras z basenem oraz taras dachowy cca. 190m2. Z basenu i tarasu rozciąga się także panoramiczny widok na morze i wyspę Korcula

 

Wybierz Apartament Villa Sea Sun i ciesz się wlasnym fenomenalnym, panoramicznym widokiem na morze i wyspę Korčula z jej zabytkowym miastem. Przekonaj się czym jest spokój płynący z odgłosów fal i dochodzącego z oddali śpiewu cykad. Obok Apartamentu znajdują się knajpki z urozmaiconym chorwackim jedzeniem, polska szkoła windsurfingu, niedaleko znajduje się miasto Orebic z całą niezbędną infrastrukturą tj. sklepy, markety, przychodnia, banki itp.