Skip to main content

Kamienista plaża o długości kilkuset metrów znajduje się bezpośrednio przed willami, a większe miasto Orebić z całą niezbędną infrastrukturą oddalone jest o zaledwie 3 km, wyspa i miasto Korcula z jej zabytkowym starym miastem oddalona jest o 1,5 km (morzem).

Wille są nowocześnie zaprojektowane, a ich powierzchnie zapewniają duży komfort przyszłym właścicielom.

Willa o powierzchni 232,81 m2 (brutto 262,83 m2) składa się między innymi z sali fitness, sauny, jacuzzi, dwóch zadaszonych tarasów, 3 sypialni z garderobami, przestronnego słonecznego salonu i kuchni, 4 łazienek i toalety. Na parterze znajduje się również prywatny basen, który również jest podgrzewany.

Z Willi możemy podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na morze i wybrzeże oraz wyspę Korcula. Obiekt otoczony będzie prywatnym ogrodem z palmami i śródziomnomorskimi roślinami, które gwarantują absolutną prywatność! Dodatkowym atutem każdej z tych nieruchomości będzie kamienny dalmatyński grill. Dom zostanie wybudowany z materiałów najwyższej jakości, a willa będzie podłączona do inteligentnego systemu, którym można sterować wszystkimi nowoczesnymi telefonami komórkowymi.

Karta budynków

Zapytanie

    Wybierz wille, która Cię interesuje: *